18°

Більшість в Рівненській облраді дала збій – підвели “Свобода” та “За майбутнє”

Обласні депутати таки заслухали звіт голови ОДА Віталія Коваля, хоча голова ради наполягав перенести питання звіту на наступне засідання.

Лише 32 депутати проголосували за те, щоб перенести питання про звіт голови ОДА на наступне засідання.

Нагадаємо, на першому засіданні новообраної ради її голова Сергій Кондрачук наполіг внести дане питання до порядку денного. Попередньо порядок денний погодили і на засіданні президії ради, яке відбулося вчора, 14 грудня.

Сьогодні ж голова обласної ради наполягав на тому, щоб питання звіту перенести. Проте за це проголосувало лише 34 депутати.

В мене об’єктивно склалася думка, що хтось не проголосував. Таке можливо? – з очевидним розчаруванням висловився Сергій Кондрачук після голосування за зміни до порядку денного.

Втім, звіт Віталія Коваля заслухали, хоча і не повністю.

За попередньою інформацією, щодо питання звіту Віталія Коваля депутати більшості не дійшли згоди.

Зокрема, відповідно до результатів голосування, зміни до порядку денного підтримали ЄС та Радикальна партія у повному складу, а також п’ять із шести депутатів Свободи (крім Олександра Гомона, якого не було на засіданні) та шість із восьми депутатів фракції “За майбутнє” (крім Калюти Івана Івановича та Редька Валерія Ярославовича), які не проголосували.