7°

0362

Біля місцевого телеканалу у Рівному з’явилася проблема зі смітниками: комунальники знайшли “рішення” (ВІДЕО)

Ось уже кілька днів мешканці та влада з КАТП не можуть поділити, а вірніше знайти місце, де комунальне підприємство КАТП-1728 установить свої сміттєві баки. Раніше вони стояли тут, по вулиці Петра Могили  – навпроти телекомпанії Рівне 1, потім їх посунули далі до приватної території, де поруч житловий будинок по вулиці Петра Могили. Виявляється встановили їх незаконно, адже земля приватна. Пані Галина Іщенко звернулася до журналістів, щоб привернути увагу до цієї проблеми.

Жінка проживає по вулиці Петра Могили 49 пояснила ситуацію, що кілька днів тому сміттєві баки несанкціоновано помістили на територію впритул до їхнього будинку. Оскільки земля навколо будинку приватна, пані Галина звернулася зі скаргою до місцевої влади. Вони  отримали висновки геодезистів, що сміттєві баки встановленні з  порушеннями і не мають права занаходитися на приватній території.

Контейнери наразі знаходиться прямо перед будинком, де немає жодних санітарним норм, немає ні відгородження, ні накриття.

Пані Галина Михайлівна нарікає, що ніхто не звернув досі на це увагу. Оскільки, спочатку нам не вірили, що це приватна територія. І коли я звернлася до заступника міського голови пана Олександра Джигирея він мене завірив, що я маю рацію і пообіцяв, що баки приберуть. Хоча вони досі на місці.

Місцеві мешканці постійно скаржаться, що безхатченки регулярно порпаються у смітті і потім там валяються використані маски, а це в період епідемії неприпустимо. Потрібно, щоб сміттєві баки були відповідно огорожені і накриті від дощу.

З цією проблемою ми звернулися до директора КАТП Ростислава Миколайовича Кралюка він прокоментував ситуацію.

– Розміщення смітників знаходиться в підпорядкуванню уплавління житлово-комунального господарства. Коли вони пересовували ті баки виникло питання, що та земля може бути приватна. Наскількі мені відомо сміттєві баки здаходиться там тимчасово, допоки не вирішиться, де саме їх буде установлено. Їх має бути установлено навпроти. Наразі ще розглядаються варіанти, куди вони можуть бути розміщені. Оскільки повернути назад де вони стояли ми не можемо. Але зараз є два варіанти куди можна їх установити. ЖКГ зараз займається цим питанням, до кінця неділі його мають вирішити, –  розповів Ростислав Кралюк.

Джерело: 0362