Бурштину на майже 6 млн. вилучили на Рівненщині: ДБР перевіряє місцевих правоохоронців (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
15-11-2019  13:46
Бурштину на майже 6 млн. вилучили на Рівненщині: ДБР перевіряє місцевих правоохоронців (ФОТО)
Джерело: Радіо Трек

Під час обшуків оперативники вилучили 1,5 центнера сонячного каміння

 

Слідчі  територіального управління Держбюро розслідувань, що у Хмельницькому, перевіряють факт причетності  правоохоронців до незаконного видобутку бурштину. 

Під час обушків  на Рівненщині (ймовірно, у Дубровицькому районі – ред.) слідчі вилучили  бурштин загальною вартістю близько 5,8 млн. грн. 

Оперативники провели 20 обшуків за адресами проживання осіб, причетних  до незаконного видобутку бурштину і вилучили близько 150 кг сонячного каміння, мотопомпи, обладнання для видобутку та вже оброблене каміння.

Злочин кваліфікують як зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України) та придбання чи збут майна, завідомо здобутого злочинним шляхом (ст. 198 КК України).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генпрокуратура. Оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Рівненській області.

Фото – теруправління ДБР


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
4м/с