19°

погода у Рівному

Буває й таке: у Рівному пограбували…безхатьків

Чоловіків родом зі Львівщини та Запоріжжя поліцейські підозрюють у грабежі. Вони у суботу, 14 березня, на вулиці Данила Галицького у Рівному, буцімто, побили чоловіка й жінку. Потім відібрали в них два мобільні телефони та наручний годинник. Про це повідомила заступниця начальника відділу комунікації поліції області Марія Юстицька.

Як це було. У суботу поліцейські на авто патрулювали мікрорайон рівненського автовокзалу. Вони й дізнались, що двоє безхатьків (51-річна рівнянка й 44-річний чоловік) стали жертвами грабіжників. На місце злочину викликали розбиратися слідчих.

Що з’ясували. Близько четвертої дня на людей, які не мають постійного місця проживання, напали невідомі. Було це у закинутому приміщенні на вулиці Данила Галицького. Чоловіки кілька разів вдарили безхатьків, забрали два мобільні телефони й наручний годинник.

Що було далі. Менш ніж за годину патрульні поліцейські розшукали нападників у місті. 37-річний уродженець Львівщини та 30-річний уродженець Запоріжжя, які зараз живуть у Рівному, мали при собі награбоване.

Що їм загрожує. Обоє чоловіків затримані, вони в ізоляторі тимчасового тримання. Їм повідомили про підозру у вчинені грабежу за попередньою змовою. Це частина 2 статті 186 Кримінального кодексу України. За грабіж затриманих можуть позбавити волі на строк від чотирьох до шести років. Слідчі клопочуть у суді, щоб на час слідства підозрювані були під вартою.

Бекграунд. 30-річний затриманий вже ніс кримінальну відповідальність за майнові злочини. До адмінвідповідальності його притягували п’ять разів: то був п’яний, то курив у громадських місцях.

Джерело: Суспільне