Через коронавірус УЄФА призупинив матчі Ліги Європи та Ліги Чемпіонів на невизначений строк | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-03-2020  12:35
Через коронавірус УЄФА призупинив матчі Ліги Європи та Ліги Чемпіонів на невизначений строк
Джерело: Громадське
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) переніс матчі обох єврокубків — Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, — що планувалися на наступний тиждень, через спалах нового коронавірусу.

Про це повідомляє сайт УЄФА.

У зв’язку з поширенням COVID-19 у Європі та рішеннями, які у зв’язку з цим ухвалили уряди різних країн, усі матчі кубків УЄФА, заплановані на наступний тиждень, переносяться, — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що в обох турнірах тривають стадії 1/8 фіналу. Відповідно, через їхнє перенесення відкладені на невизначений строк і матчі 1/4 фіналу.

Рішення про те, коли проведуть ці матчі, буде ухвалено пізніше, зазначили в УЄФА.

Нагадаємо, про перенесення Ліги Чемпіонів та Ліги Європи написало видання L`Equipe з посиланням на власні джерела. Там також ішлося про перенесення чемпіонату Європи з футболу 2020 року (Євро-2020) на 2021-ий.

Раніше стало відомо, що 17 березня УЄФА планує провести відеоконференцію з представниками усіх 55 національних асоціацій, що входять до складу організації. Саме тоді УЄФА оголосить про зупинку ЛЧ і ЛЄ та про перенесення Євро-2020.

Також під час конференції мають вирішити, чи зупиняти національні чемпіонати серед футбольних клубів. На сьогодні вже «пішли на карантин» чемпіонати в Італії, Іспанії та Нідерландів.

Лігу чемпіонів та Лігу Європи можуть дограти влітку 2020 року — саме тоді, коли мало відбутися Євро (12 червня — 12 липня).


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с