21°

Чоловіка, що зарізав свою партнерку, засуджено до 8 років позбавлення волі

За активної позиції прокуратури Рівненської області Волинським  апеляційним судом 25.03.2019 ухвалено рішення, відповідно до якого залишено без змін вирок Костопільського районного суду від 15.02.2018, яким 48-річного мешканця області засуджено до 8 років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Також, згідно з рішенням суду засуджений має сплатити родині загиблої моральну шкоду загальною вартістю 400 тис. гривень.

У суді прокурором-обвинувачем доведено, що у лютому 2014 року житель м. Костопіль, знаходячись за місцем свого проживання, будучи в стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту з 32-річною жінкою, з якою підтримував близькі стосунки, завдав їй удар клинком кухонного ножа, від якого остання померла.

Вину у вчиненому злочині обвинувачений не визнав. Проте в ході судового дослідження матеріалів кримінального провадження, на підтвердження вини зловмисника, прокурор надав суду переконливі та беззаперечні докази.

Костопільськиим районним судом до Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області скеровано розпорядження про виконання вироку, який набрав законної сили, стосовно вказаного засудженого. На даний час вирок приведено до виконання. 

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області