22°

погода у Рівному

Чотири фракції обласної ради продовжили засідання, яке вже закрили

Фракції партій “Слуга народу”, “Батьківщина” та “Сила і Честь” покинули зал засідань. Решта 35 депутатів вирішили обрати голову обласної ради попри закриття засідання.

Після чотирьох перерв для консультацій та домовленостей головуючий на засіданні обласної ради депутат від ВО “Батьківщина” закрив засідання. Проте депутат Сергій Кондрачук від партії “Європейська солідарність” продовжив засідання, на якому залишилося 35 із 64 присутніх депутатів.

Сергій Кондрачук, депутат Рівненської обласної ради від партії “Європейська солідарність”

Депутати змінили склад тимчасової президії, залишивши у ній двох осіб – Сергія Кондрачука (“Європейська солідарність”) та Ігоря Ясенюка (“За майбутнє”).

Лічильна комісія наразі готує голосування, рада затвердила текст бюлетеня для таємного голосування. в бюлетені один кандидат – Сергій Кондрачук, який заявив про конфлікт інтересів. Засідання продовжує вести Ігор Ясенюк.

Крім питання обрання голови ради та його заступників до порядку денного за пропозицією Сергія Кондрачука внесли ще одне питання – обрання голови бюджетної комісії, яке, ймовірно, стало предметом домовленості депутатів, які залишилися в залі для голосування.