Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Чи можуть підприємці отримати податкову знижку? ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-02-2019  14:30
Чи можуть підприємці отримати податкову знижку?

Людмила Кончук, начальник управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФС у Рівненській області розповіла, що згідно з  з п.166.3 ст.166 розділу IV Податкового Кодексу України, що фізичні особи підприємці, як платники податків, можуть включити до податкової знижки  зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки визначено у п. 166.3 ст.166 ПКУ.

Але водночас, згідно з п.п.166.4.2 п.166.4 ст.166 ПКУ, сума знижки не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу.

Згідно з п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ заробітна плата для цілей розділу ІV цього Кодексу – основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

Отже, фізична особа – підприємець не має право на податкову знижку щодо доходів, одержаних  виключно від підприємницької діяльності.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області



Коментарі:

Поділитися:



22C°
2м/с