Чи візьме Україна участь в Євробаченні 2019? | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
26-02-2019  16:30
Чи візьме Україна участь в Євробаченні 2019?

Саша Кольцова, членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії, прокоментувала Громадському план дій стосовно нового відбору на пісенний конкурс Євробачення 2019:

«Спочатку ми проконсультуємося з Європейською мовною спілкою щодо політизації процесу відбору в Україні. Як це вплине взагалі на нашу участь цього року. Потім ми поспілкуємося з юристами, чи ми хочемо продовжувати брати в цьому участь як мовник. Потім ми поспілкуємося с менеджментом артистів. А потім ми приймемо рішення»

Також Кольцова зазначила, що сторони не дійшли згоди стосовно договору. Проте, всі попередні учасники конкурсу підписували ідентичний договір, новим був лише пункт про концерти в Росії.

«В кожному відборі були артисти, які на той момент виступали в РФ, жоден з них не виходив у фінал, тому ми не застосовували цю норму. Договір був завжди, додали цей пункт після першого півфіналу, коли з’явилися реальні шанси на те, що у нас буде такий кейс, і потрібно буде тлумачити це і для суспільства, і назовні» – додала Олександра Кольцова.

Наразі суспільство поділилося на дві частини: одні підтримують MARUV, інші ж проти. Серед відомих людей співачку вже підтримали Потап та Наталя Могилевська.

Також на платформі change.org з’явилася петиція з назвою “Надати можливість MARUV брати участь у Євробаченні”, яка на даний момент вже набрала більше 10,5 тисяч голосів.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
6м/с