ДБР викликало Порошенка на допит у справі про записи його розмов з Байденом | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-05-2020  10:40
ДБР викликало Порошенка на допит у справі про записи його розмов з Байденом
Джерело: Громадське
Державне бюро розслідувань повторно викликало Петра Порошенка на допит у справі про переміщення через кордон 43 картин, а також викликало на допит у справі про запис його розмов з колишнім віце-президентом США Джо Байденом.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

В обох справах колишнього президента викликають на допит як свідка. Він має з’явитися 29 травня об 11:00 за адресою: вул. Симона Петлюри, буд. 15, каб. 510.

У першій справі також на допит викликали дружину Порошенка Марину. Це справа про незаконне переміщення через кордон України 43 картин всесвітньо відомих художників. На перший допит Порошенко з дружиною не з’явилися, тому повістку їм принесли в музей Гончара на виставку.

Друга справа стосується записів розмов Порошенка і Байдена, які оприлюднив позафракційний народний депутат Андрій Деркач. Він стверджує, що записи він отримав від неназваних «журналістів-розслідувачів», які розповіли, що Порошенко сам записував свої розмови з Байденом.

Деркач передав ці записи в Офіс генпрокурора як начебто доказ «зовнішнього управління» Україною.

У Байдена ці записи назвали «діркою від бублика» від Росії, а в Порошенка — «спецоперацією п’ятої колони Кремля».

Через ці плівки Офіс генпрокурора порушив проти Порошенка справу про держзраду, а Держбюро розслідувань — справу щодо можливого незаконного запису розмов Порошенка й Байдена.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
2м/с