22°

Дівчина з сусідньої Волині загинула у катастрофі літака в Ірані (ФОТО)

Джерело: Радіо Трек
Вона працювала бортпровідником
ФОТО REUTERS

8 січня, в Ірані зазнав катастрофи український літак «Міжнародних авіаліній України», пасажири й екіпаж загинули.
За попередньою інформацією, на борту перебували 167 пасажирів і дев‘ять членів екіпажу. Зі 167 пасажирів – двоє пасажирів були громадянами України. Решта пасажирів — громадяни Канади, Ірану, Швеції, Німеччини, Афганістану і Великої Британії.

Список імен членів екіпажу на своєму сайті опублікували МАУ.

Список екіпажу літака, скрін з сторінки МАУ

Бортпровідник Юлія Сологуб – уродженка Нововолинська Волинської області. Відомо, що у грудні дівчині виповнилося 25 років. Вона працювала на авіалініях близько пів року.

Юлія Сологуб. ФОТО з соцмереж

Імена усіх загиблих пасажирів можна знайти за посиланням.

До слова, Державіаслужба з 9 січня заборонила українським авіакомпаніям польоти в повітряному просторі Ірану до з’ясування причин катастрофи літака МАУ.

При зльоті літак охопило полум’я. Офіційна версія причин аварії від представників іранського аеропорту імені Імама Хомейні — загоряння двигуна.

У зв’язку з катастрофою літака при РНБО України створено оперативний штаб. До складу оперативного штабу увійшли прем’єр-міністр України, міністр закордонних справ України, міністр оборони України, міністр внутрішніх справ України, голова Служби безпеки України, голова Служби зовнішньої розвідки України, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Керує роботою штабу секретар РНБО України Олексій Данілов.

В українському МЗС відкрили спеціальну гарячу лінію. Усі необхідну інформацію можна отримати за номером +38 (044) 238 16 57.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp