18°

погода у Рівному

Для дітей із вадами слуху на Острожчині організовують табір-сплав

25-26 травня 2019 року громадська організація “Фонд молодіжних ініціатив “Крила”” організовує  поблизу міста Острога щорічний інклюзивний  молодіжний  табір–сплав  «Літній квест». Особливістю даного табору є те, що в ньому беруть участь нечуючі діти, які є вихованцями Острозької школи-інтернату для дітей з вадами слуху. Родзинкою цьогорічного таборування є участь у проекті учасників волонтерської школи жестової мови, які допомагатимуть у проведенні заходу та матимуть нагоду підняти свій рівень володіння жестовою мовою.

Учасники програми «Літній взлет» з числа волонтерів матимуть змогу реалізувати основне завдання проекту – допомогти дітям, що мають вади слуху, соціалізуватися (отримати знання та вміння з різних  життєвих компетентностей).

Всі учасники програми матимуть змогу:
 – набути або вдосконалити своє вміння вправлятися в греблі на спортивних катамаранах та байдарках;
 – пізнати красу та історію Острожчини (м. Острог, с. Межиричі)
 – взяти участь у заняттях зі спортивного орієнтування та туризму;
 – розважитись під час вечірних посиденьок біля ватри.

Молодіжний табір-сплав відбуватиметься поблизу м. Острога та предбачатиме сплав річкою Вілія та Горинь.

Даний проект відбувається за підтримки Управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.

За детальнішою інформацією звертатись до керівника проекту Ткачука Юрія – тел: 432145, 0679158837 , або на сторінку організації

Інклюзивний табір, який проходив 2018 року