До Рівного приїде делегація з Норвегії та Німеччини | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-09-2018  17:57
До Рівного приїде делегація з Норвегії та Німеччини

14 вересня до Рівного приїде делегація із Норвегії та Німеччини в рамках грантового проекту «Циркулярна економіка в органічному сільському господарстві». Грантовий проект виконується в рамках Cooperation Programme with Eurasia і фінансується Norwegian Centre for International Cooperation in Education.

Партнери : Норвезький університет природничих наук (Норвегія), Національний університет водного господарства та природокористування (Україна), Університет прикладних наук Східної Вестфалії-Ліппе (Німеччина), Білоруський державний технологічний університет (Білорусь), DOSCON (Норвегія), A-Aqua (Норвегія), Interaquachem (Білорусь), РЕНОМЕ ЄВРОБУД (Україна), АГРО ОРГАНІК (Україна).

Тривалість проекту 2018-2019 роки.

TENOR Living Lab досліджує можливості використання води, поживних речовин і тепла в органічному сільському господарстві на основі замкненого циклу заснованому на відновленні та раціональному споживанні ресурсів. Концептуально проект базується на методології Living Lab співпраці науковців, студентів, представників підприємств та всіх зацікавлених сторін, сприяє інтернаціоналізації вищої освіти в галузі водних ресурсів та сільського господарства в Північній, Центральній і Східній Європі. Зміцнення і розширення партнерських зв’язків шляхом ефективного і раціонального використання інтелектуального та виробничого ресурсів 4 університетів і 5 підприємств з 4 країн-партнерів; ініціювання, розвиток та зміцнення контактів з державними, комунальними та приватними компаніями, підприємствами та організаціями для реалізації інноваційних проектів.

Розвиток досліджень, орієнтованих на інновації, потреби суспільства, споживчий попит і потреби ринку праці. Збільшення кількості місць і баз практики студентів на державних і приватних підприємствах з передовими технологіями, в тому числі в університетах та підприємствах інших країн.Розвиток компетенцій викладачів через академічне партнерство; розвиток студентської мобільності.

Зустріч із делегацією запланована 14 вересня, о 9 ранку у стінах НУВГП, Платформа взаємодій «Простір». Згодом будуть представлення проектів, лекції, потім поїздка на підприємства, яким може стати у пригоді досвід закордонних проектів.

09:00 Opening and introduction session

10:00 Project development session

13:00 Guest lecturing

14:30 Tour at university

15:00 Transfer Agro Organic and RENOME facilities Stakeholders session

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
2м/с