12°

«До трусів і ліфчика»: луцькі учениці, які курили в класі, кажуть, що вчителька змусила їх роздягнутися (ФОТО)

Як пише КОНКУРЕНТ, у луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 стався конфлікт.

В одній з інстаграм-спільнот з’явилося повідомлення, що нібито вчителька математики Лілія Володимирівна Волога змусила трьох дівчат роздягнутися майже догола, залишивши тільки білизну.  

«На перерві в мене в класі парили, і тут заходить та вчителька, вона побачила пару, почала кричати, обзивала щось трохи, я вже точно не пам’ятаю.

Я їй сказала, що в мене нічого немає, потім вона всіх вигнала й залишила мене і дві однокласниці, сказала роздягнутися до трусів і ліфчика, потім роззуватися», – передають в спільноті слова однієї з постраждалих. 

Дітям – 13-14 років. У коментарях під дописом користувачі звинувачують вчительку й в інших «гріхах». 

Водночас директор школи Олег Гребенюк в коментарі ІА «Конкурент» пояснив, що конфлікт був, але інформацію про роздягання дітей не підтвердив.

Коментувати щось більше відмовився.

Треба віддати належне, що деякі батьки луцької школи ще не еть втратили розум і стали на захист педагога.

Мама однієї з дівчат Оксана впевнена, що «роздягання чи ще чогось такого не було взагалі».

Вона говорить, що на дітей через цей конфлікт тиснуть і школярі, і батьки з 15-ї школи. Про те, що насправді відбулося, їй розказала власна дитина. 

«В школі проходив день самооборони, і була евакуація.

Це вже був останній урок, по коридору йшла наш учитель математики Лілія Володимирівна, і побачила у класі дим. Це була електронна сигарета.

Вчителька злякалася за дітей, бо думала, що пожежа. Вона зайшла в клас. Це відбувалося у класі.

Діти неправі однозначно. Вона просто звернулася до них, щоб вони пояснили, що сталося. Діти почали казати «ми нічого не робили».

Потім стало відомо, що вони курили цю сигарету в класі. Вона попросила їх віддати, вони сказали, що немає. Там ще хлопці з ними були, і, очевидно, дівчата їм передали тут сигарету, щоб її винесли з класу.

Вчителька попросила всіх вийти, і залишитися дівчатам утрьох, щоб вони вивернули кишені.

Все. Більше нічого не було. Це все перебільшено», – емоційно розповіла мама.

Її підтримав і батько іншої дівчинки Петро

«У даній ситуації вчителька була права. Можливо, вона десь накричала на дітей чи ще щось…

Теперішні діти – на них не тільки треба кричати, тому що безпрєдєл робиться. На сьогоднішній день не було ніяких неправомірних дій зі сторони вчительки.

Моя дочка там була. Але факту роздягання дітей не було. Вчора після школи зразу ж мені дочка подзвонила, і все розказала. Вдома ввечері ми ще мали розмову, і все я знаю від неї», – говорить батько. 

Батьки кажуть, що вдома провели виховну бесіду зі своїми доньками, а до педагога чи школи претензій не мають. Хто поширив інформацію про нібито роздягання у соціальних мережах – вони не знають.

Джерело: Радіо Трек