Два випадки агітації в «День тиші» на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-07-2019  14:00
Два випадки агітації в «День тиші» на Рівненщині

Нагадаємо, учора, 19 липня, о 24 годині відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» закінчився строк проведення передвиборної агітації.

О дев’ятій годині ранку, сьогодні, під час патрулювання на вулиці Степанська у Костополі, поліцейські помітили два припарковані автомобілі, обклеєні листівками кандидата у народні депутати.

На вулицях Здолбунова, близько 11 години,  виявлено розклеєні агітаційні плакати одного із кандидатів.

За цими фактами поліцейські проводять перевірку.

За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, зокрема, поза строками, встановленими законом, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 212-10 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники ситуаційного центру поліції області здійснюють цілодобовий моніторинг інформації щодо порушень виборчого законодавства, зокрема і дотримання строків проведення виборчої агітації.

Із початку передвиборчої кампанії у поліції Рівненської області зареєстровано 155 фактів, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства. За результатами перевірок поліцейські склали 49 адмінматеріалів, а за сімома із них — внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Для забезпечення правопорядку на 1011 дільницях залучено 1223 працівники поліції. Поліцейські  Рівненщини взяли під охорону бюлетені на всіх виборчих дільницях

Відділ комунікації поліції Рівненської області
  • Курси перукаря рівне
16C°
3м/с