Двоє нетверезих рівнян замість домівки поїхали у відділок через нецензурні жести в бік поліцейських | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-05-2018  16:14
Двоє нетверезих рівнян замість домівки поїхали у відділок через нецензурні жести в бік поліцейських

Сьогодні, близько 5-ї ранку, під час патрулювання на вулиці Гагаріна, інспектори помітили чоловіка і жінку, пасажирів припаркованого таксі, які почали показували нецензурні жести в бік працівників поліції.

Поліцейські вирішили провести профілактичну бесіду з невідомими громадянами, однак жінка під час спілкування нецензурно висловлювалась в бік поліцейських, на зауваження не реагувала та згодом почала провокувати конфлікт, шарпати за формений одяг і нанесла інспектору тілесні ушкодження.

Поліцейські затримали та освідували цих осіб, на 27-річного громадянина інспектори винесли постанову за ч. 1 ст. 178 КУпАП (поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль) та протокол за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян).

40-річну громадянку, яка порушувала громадський спокій та чинила опір працівникам поліції, інспектори передали слідчо-оперативній групі для з’ясування усіх обставин. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
5м/с