Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Директор «Рівнеоблводоканалу» пояснив часті аварії на мережах (ВІДЕО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-02-2019  15:21
Директор «Рівнеоблводоканалу» пояснив часті аварії на мережах (ВІДЕО)

Наразі на балансі обласного водопостачального підприємства перебуває 727 км водопровідних та 500 км каналізаційних мереж. Більшість з них прокладалась ще за радянських часів і зараз повнісю зносилась.  Ці застарілі ділянки і є найбільш аварійними.

  — Мережі, які перебувають на балансі «Рівнеоблводоканалу» у переважній більшості працюють по 40 і більше років, — зазначив в ефірі телеканалу «Рівне1» директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. — Хоча їх термін експлуатації за існуючими нормативами 20-25. Ми, виходячи зі своїх можливостей, ремонтуємо або міняємо найбільш проблемні ділянки. Але глобально проблему це не вирішує. Та й не може вирішити. Адже кожен механізм має свій ресурс. Іншими словами, якщо в автомобілі «Москвич»  замінити стартер, генератор та решту запчастин, він від цього все одно швидше не поїде і буде періодично буде ламатися.

За словами пана Карауша, водопровідні та каналізаційні мережі  «Рівнеоблводоканалу» зношені на 56%. А більше 10% — потребують негайної заміни. Матеріали, які використовувалися для прокладання цих мереж — сталь і залізобетон, що мають значно менший термін експлуатації, ніж сучасні поліетиленові труби.

— Їх ресурс вже вичерпуються, — каже директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. — Тому і виникають аварійні ситуації. Для нормального функціонування системи та відновлення зношених мереж необхідно щорічно міняти хоча б 10% від їх загальної протяжності. Тобто, 72 кілометри водопровідних і 50 – каналізаційних мереж. Це колосальні гроші. Виконати такі об’єми робіт без залучення коштів з бюджету або від міжнародних кредиторів просто нереально.

Поки в «Рівнеоблводоканалі» вимушені обходитися внутрішніми ресурсами (за рахунок амортизаційних витрат). А їх приблизно вистачає на те, щоб кожного року міняти 1, 5 км водопровідних і 1 км каналізаційних мереж.

https://www.facebook.com/rivne1/videos/2041964822763592/Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


24C°
5м/с