30°

Рівне 1, Рівне-1

Дитячий омбудсмен прокоментував дії дитячої стоматологині-насильниці у Рівному

Дитячий омбудсмен Микола Кулеба відреагував на скандал зі стоматологинею Інною Кравчук, яку звинувачують у побитті дітей під час прийому. 

Нагадаємо, до поліції надійшло три заяви стосовно фізичного насильства над дітьми. Зокрема 28-річна рівнянка повідомила, що після відвідин стоматолога у її дитини з’явилась гнійна рана губи, Інша заява стосується 5-річної дитини, якій лікарка нанесла тілесні ушкодження, а третя – нанесення ушкджень та психологічної травми трирічній дитині.

Інна Кравчук
Інна Кравчук – дитяча стоматологиня-насильниця

У поліції порушили провадження та призначили судово-медичні експертизи. 

Тим часом на ситуації відрегаував і Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба. Зокрема закликав батьків бути поруч із дитиною під час відвідин лікарів та засудив насильство над дітьми.  

 Звертаюся до батьків! Інколи важко відрізнити реакцію маленької дитини на медичні маніпуляції і насильство. Намагайтеся бути поруч з дитиною під час візитів до лікаря. Кадри, які виклали в мережу щодо поведінки стоматолога в місті Рівне – обурюють. Насильству над дитиною немає виправдання. Сподіваюсь на об’єктивне розслідування справи правоохоронними органами, – написав Микола Кулеба.