ЕКСКЛЮЗИВ: Дмитро Соломчук – заступник голови президентської фракції? (Інтерв'ю) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-08-2019  16:27
ЕКСКЛЮЗИВ: Дмитро Соломчук – заступник голови президентської фракції? (Інтерв‘ю)

Новообраний народний депутат від політичної партії “Слуга Народу” Дмитро Соломчук потрапив до попереднього списку 15-ти заступників голови фракції “Слуга Народу”. Цю інформацію він особисто підтвердив нашим журналістам та відповів на декілька запитань.

– Пане Дмитре, розкажіть, як Ви відреагували на цю звістку?

– Нормально відреагував. Команда довіряє мені, а в команді це і є найголовнішим. Тільки командною роботою ми зможемо виконати всі зобов’язання, які декларували.

– Якими критеріями керувалися, складаючи попередній список кандидатів?

– Як вибирали – не знаю. Напевне, по ефективності та надійності. Я командний гравець, сказали – працюємо. Особисто ніколи не рвався за посадами і не присвоював їх собі. Більше того, взагалі немає різниці, яка буде посада. Головне – виконати все та запустити країну, яка в економічному занепаді, яку чиновники загнали в корупційну яму.

– Що входитиме до Ваших обов’язків на цій посаді?

– Головні обов’язки – об’єднувати команду та досягати поставлених цілей для країни. Ми бачимо, що багато старих сил, кримінальних та корупційно-політичних кланів хочуть реваншу. Нам український народ дав підтримку, ми маємо виконати все, і це є найголовнішим.

До слова, окрім пана Дмитра Соломчука на посади заступників голови фракції претендують: Галина Янченко, Юрій Мисягін, Павло Халімон, Євгенія Кравчук, Павло Сушко, Юрій Корявченко, Юрій Кісєль, Микола Тищенко, Вадим Струневич, Ольга Савченко, Максим Ткаченко, Артем Культенко, Роман Мулик та Олена Шуляк.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
3м/с