ЕКСКЛЮЗИВ: Дмитро Соломчук – заступник голови президентської фракції? (Інтерв‘ю) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-08-2019  16:27
ЕКСКЛЮЗИВ: Дмитро Соломчук – заступник голови президентської фракції? (Інтерв‘ю)

Новообраний народний депутат від політичної партії “Слуга Народу” Дмитро Соломчук потрапив до попереднього списку 15-ти заступників голови фракції “Слуга Народу”. Цю інформацію він особисто підтвердив нашим журналістам та відповів на декілька запитань.

– Пане Дмитре, розкажіть, як Ви відреагували на цю звістку?

– Нормально відреагував. Команда довіряє мені, а в команді це і є найголовнішим. Тільки командною роботою ми зможемо виконати всі зобов’язання, які декларували.

– Якими критеріями керувалися, складаючи попередній список кандидатів?

– Як вибирали – не знаю. Напевне, по ефективності та надійності. Я командний гравець, сказали – працюємо. Особисто ніколи не рвався за посадами і не присвоював їх собі. Більше того, взагалі немає різниці, яка буде посада. Головне – виконати все та запустити країну, яка в економічному занепаді, яку чиновники загнали в корупційну яму.

– Що входитиме до Ваших обов’язків на цій посаді?

– Головні обов’язки – об’єднувати команду та досягати поставлених цілей для країни. Ми бачимо, що багато старих сил, кримінальних та корупційно-політичних кланів хочуть реваншу. Нам український народ дав підтримку, ми маємо виконати все, і це є найголовнішим.

До слова, окрім пана Дмитра Соломчука на посади заступників голови фракції претендують: Галина Янченко, Юрій Мисягін, Павло Халімон, Євгенія Кравчук, Павло Сушко, Юрій Корявченко, Юрій Кісєль, Микола Тищенко, Вадим Струневич, Ольга Савченко, Максим Ткаченко, Артем Культенко, Роман Мулик та Олена Шуляк.Поділитися:

Читайте також:13C°
3м/с