Федерація легкої атлетики України долучиться до реконструкції стадіону "Авангард" у Рівному | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-06-2018  14:31
Федерація легкої атлетики України долучиться до реконструкції стадіону “Авангард” у Рівному

Про це йдеться в останніх новинах на офіційному сайті ФЛАУ.

У президента ФЛА Рівненщини Олега Машаненкова, тамтешніх тренерів викликає велике занепокоєння занадто повільне просування процесу реконструкції «Авангарду». Її проект зробила компанія зі Львова, але вона вже тривалий час не може його захистити у відповідних інстанціях. При тому, що кошти на реконструкцію у міськбюджеті виділені.
Після зустрічі у Кропивницькому з представниками Рівненщини Ігор Гоцул мав телефонну розмову з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та секретарем Рівненської міськради Сергієм Паладійчуком. Раніш пан Гоцул декілька разів приїздив до Рівного, спілкувався з представниками влади, обговорював питання реконструкції арени і отримав завірення, що вона невдовзі розпочнеться. Але не жаль, цього на даний момент не відбулося. Під час телефонної розмови і було обговорено ситуацію навколо стадіону – до яких дій необхідно вдатися ФЛАУ, Мінмолодьспорту, владі області та міста, щоб нарешті справа зрушилася з місця. Адже під час бесіди усі сторони виказали запевнення, що вони зацікавлені у відновленні «Авангарду».
У підсумку було досягнуто домовленостей, що у найближчі декілька тижнів ФЛАУ, керманичі Рівного та Рівненської області підготують свої пропозиції щодо подальших дій. Після цього у Рівному відбудеться зустріч усіх зацікавлених сторін – президента ФЛАУ, голови ОДА, мера міста, і буде складено дорожню карту якомога швидшої реконструкції стадіону «Авангард».
Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
3м/с