19°

Фестиваль “Freefest 2019” в Обарові зібрав водіїв-екстремалів

Фестиваль екстремальної їзди “Freefest 2019” пройшов вчора, 14 вересня,  в селі Обарів, що неподалік Рівного. Організували автофестиваль представники позашляхового клубу “Рівне 4х4”. Повідомляє Суспільне.

Заявки на участь подали 36 екіпажів із Волині, Хмельниччини, Житомирщини, Тернопільщини та Рівненщини. Як розповів керівник позашляхового клубу “Рівне 4х4” Олександр Гайдук, такий фестиваль у нашій області провели вперше.

 

– До змагань треба готуватися, щоб машина була настроєна, щоб все працювало, ось вся підготовка. ГАЗ-69. Я її взяв, вона була з залізним кузовом, я все обрізав, поробив дуги, зробив повністю мотор новий. Все перебране: колеса, скло, все зроблено під себе, як я хотів, – розповів учасник змагань з Рівного Олексій Порєв.

 

– Хто спробує раз, той зрозуміє цей екстрим, цей адреналін. Коли на двох колесах стоїть машина на вершині гори, майже перевертається, то все всередині перевертається також. Тут майже все перероблено, збільшена колісна база, змінений двигун на більш потужний, по кузову є підсилення по рамі, вся електроніка знята, щоб можна було в болото, річку ниряти, навіть музики нема там, – сказав учасник змагань з Новоград-Волинського Ігор Дюбо.

 

– В нас тут 4 траси для змагання. Перша траса – стометрівка на час. Потім траса “яр”, тут підйоми, спуски, повороти. Третя траса – “кенгуру”: пориті ями, де перевіряють трансмісію автомобіля. І “діагоналка” – це та сама “кенгуру”, тільки по діагоналі йде. Автомобілі, є мотоцикли, квадроцикли і “котлети”, це автомобілі зроблені з різних автомобілів до одного, – розповів керівник позашляхового клубу “Рівне 4х4” Олександр Гайдук. 

Учасник змагань з Рівного Олексій Порєв

Учасник змагань з Новоград-Волинського Ігор Дюбо

Керівник позашляхового клубу “Рівне 4х4” Олександр Гайдук