5°

погода у Рівному

ФК “Малинськ” у гостях переконливо переграв чемпіона області (ВІДЕООГЛЯД)

Зустріч двох головних претендентів на найвищі нагороди Чемпіонату Рівненської області сезону 2019 відбулася в Сарнах у середу, 15 травня та завершилася впевненною перемогою гостей. Рахунок у поєдинку вже на 15 хвилині відкрив Артем Корольчук. А масну крапку в цій зустрічі поставив Віктор Кір’ях на третій компенсованій хилині, який встановив остаточний рахунок цього матчу – 0:2 на користь малинчан

Стартові чверть години ігрового часу пройшли, переважно, на половині поля господарів. Першого удару по воротам у звітному матчі завдав Анатолій Онищук, який після перехоплення м’яча увійшов трішки лівіше центру в карний майданчик “Маяка” і пробив у ближній верхній кут, проте постріл виявився “в молоко”.

Далі гості продовжували розхитувати оборону сарненчан, позмінно атакуючи то лівим, то правим флангами. І на 12-й хвилині малинчани отримали перший реальний шанс відкрити рахунок. Василь Лойко подав з лівого краю в штрафний майданчик на Дмитра Єременка, який перебував по центру карної зони. Хавбек ФК “Малинськ” головою скинув м’яч на Артема Корольчука і форвард пробив з лінії воротарського майданчика. Лише своєчасний вихід Андрія Тимошицького, котрий скоротив відстань з суперником, врятував “Маяк” від неприємностей у вигляді пропущеного м’яча.

Втім, як виявилося, у виконанні Корольчука це була лише пристрілка. Вже за три хвилини Артем вивів свою команду вперед. Спочатку форвард отримав передачу в центральній зоні чужої половини поля, виграв єдиноборство з гравцем “Маяка” та віддав передачу на правий фланг. Роман Дацюк “включив швидкість”, протягнув м’яч майже до лицьової лінії і звідти віддав вивірену передачу на все того ж Корольчука. Нападник в один дотик пробив з лінії воротарського майданчика і м’яч затріпотів у сітці воріт сарненчан – 0:1!

Далі характер гри особливих змін не зазнав. Гравці ФК “Малинськ” продовжували “катати” м’яч, хоча високо пострижена трава відчутно знижувала швидкість атакуючих дій гостей. Першого удару по воротам Михайла Грицаля суперник завдав лише на 26-й хвилині, коли футболіст “Маяка” відважився на постріл метрів з 30-и і м’яч пройшов повз ціль. Майже відразу після цього господарі “обікрали” на чужій половині поля Дмитра Проневича і організували перспективну контратаку, проте її кінцівцка завершилася лише слабким ударом з середньої відстані, який не склав проблем для Грицаля.

По перерві ФК “Малинськ” продовжував методично “прасувати” оборону “Маяка”, але, щиро кажучи, до справді гольових епізодів справа поруч з воротами гостей не доходила. Певні спроби відігратися здійснили ближче до середини тайму і сарненчани, проте особливої гостроти їм відверто бракувало.

Реальний шанс відзначитися малинчани змарнували на 73-й хвилині. Голкіпер господарів невдало викинув м’яч від воріт, Василь Лойко заволодів ним і зробив довгу діагональ у карний майданчик “Маяка”. На цю передачу відгукнувся Роман Дацюк і в один дотик пробив з лінії воротарського майданчика, проте куля лише просвистіла над поперечиною…

На 77-й хвилині в штрафній зоні в боротьбі за м’яч оборонці “Маяка” безцеремонно обійшлися з Романом Савицьким, просто знісши капітана ФК “Малинськ” з ніг, проте свисток головного арбітра промовчав.

Кінцівку матчу обидві команди вже догравали. Гостей цілком влаштовув результат на табло і вони, контролюючи м’яч на чужій половині поля, спокійно вбивали шість компенсованих до основного часу хвилин. Натомість господарі вже просто не мали резервів для організації фінального штурму ворті ФК “Малинськ”.

А на третій компенсованій хвилині Віталій Кір’ях, котрий з’явився на полі в другій половині матчу, взагалі зняв усі питання щодо переможця зустрічі. Дмитро Луцюк вкинув аут у штрафний майданчик “Маяка”, Юрій Яструб головою продовжив і Віталій в боротьбі з захисником в один дотик пробив у дальню дев’ятку – 0:2 і гру вже можна було завершувати!

“Маяк” (Сарни) – ФК “Малинськ” – 0:2 (0:1)

15.05.2019. 5 тур. Сарни. Стадіон “Мрія”. 400 глядачів.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)

Голи: Корольчук Артем, 15 (0:1), Кір’ях Віктор, 90+3 (0:2)

Перемога над основним конкурентом у Чемпіонаті області дозволила ФК “Малинськ” обійти “Маяк” і переміститися на друге місце в турнірній таблиці та скоротити відставання від першої сходинки до одного залікового балу. А за втраченими очками малинська команда і далі залишається першою в Першій лізі.