8°

Георгію Арутюняну, Герою Небесної Сотні, встановили пам’ятний знак

Пам’ятний знак Георгію Арутюняну встановили на фасаді «Рівнеоблводоканалу», де він пропрацював 19 років поспіль.

У 2014 році Георгій Арутюнян був активним учасником Революції Гідності.

Вшанувати сучасного героя прийшли представники влади, духовенство, небайдужі рівняни, друзі та родичі загиблого. 

Дошка щодня буде нагадувати рівнянам та гостям міста про вчинок Георгія Арутюняна – він віддав своє життя за незалежність нашої країни. Це свідчить про те, що він сильно любив свою Батьківщину. Тому наш обов’язок – ніколи не забути Героя Небесної Сотні і пам’ять про нього передати наступним поколінням.

Нагадаємо, Георгій Вагаршакович Арутюнян у 2014 році став активним учасником Євромайдану. Того ж року він загинув, ставши одним з Героїв Небесної Сотні.

Георгію Арутюняну присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне» (посмертно) та нагороджено відзнакою «За заслуги перед містом» І ступеня (посмертно).

Окрім того, Указом Президента України загиблому було присвоєне звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності.

А в липні 2015 року Патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю «За жертовність і любов до України» (посмертно).

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА