17°

погода у Рівному

Герою АТО з Любомля сьогодні виповнилося б 38 років

Анатолій Федчишин з донькою і дружиною
Джерело: Район.Любомль

Анатолій Федчишин був солдатом Збройних сил України, командиром Рівненської розвідгрупи Добровольчого українського корпусу «Правого Сектору».

10 серпня 2014 року загинув в бою під Іловайськом Донецької області.

Неоголошена війна відібрала в донечок Вікторії (2007 р.н.) та Дарини (2010 р.н.) люблячого татуся, у дружини Галини – коханого чоловіка, у батьків – турботливого сина, у сестри Ольги і брата Володимира – вірного друга.

Анатолій Федчишин у 2001 році закінчив Шацький лісовий технікум за спеціальністю лісове господарство. Після служби в армії, у 2002-му почав працювати у ДП «Любомльський лісгосп» майстром.

З березня 2014-го із братом Володимиром пішов боронити територію України у Донецькій області у складі батальйону тероборони «Дніпро-2» у мобільній розвідувальній штурмовій групі.

Брав участь у близько 60 бойових епізодах, в одному з яких зазнав поранення. Лікувався в дніпропетровському госпіталі. Повернувся, коли підрозділ вів бої за Іловайськ, там і влучила в нього ворожа куля снайпера.

«Сьогодні ми не святкуємо день народження. Сьогодні згадаймо в молитвах», – написала на своїй сторінці-facebook дружина Анатолія Федчишина Галина.

Вічний спочинок Герой України знайшов у рідному Любомлі.

Ми не маємо права на забуття!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp