20°

погода у Рівному

“Голос” заявляє про напад на його активістку на Рівненщині

Політична партія “Голос” повідомляє, що невідомий напав на її активістку Ольгу Кравчук, яка боролася проти свавілля у лікарні на Рівненщині.

Дослівно: “Поки Україна святкувала третій Святий вечір, 18 січня, був здійснений напад на активістку “Голосу” у м. Вараш Ольгу Кравчук. Дівчина вже давно бореться зі свавіллям у міській лікарні Варашу ДЗ СМЧС 3: поборами, чергами у жіночій консультації, неефективним використанням коштів тощо”.

Деталі: За словами Кравчук, напад стався близько 21:00 18 січня, коли вона з 2-річною дитиною поверталася з гостей додому.

Активістка розповіла, що коли зачиняла двері в квартиру, до неї увірвався невідомий чоловік, взяв її за шию і вимагав видалити упродовж 1 години групу у вайбері, де вона та інші люди писали про свавілля у лікарні. Чоловік погрожував повернутися, якщо жінка не виконає його вимогу.

За словами Кравчук, її дитина почала сильно плакати, невідомий цього злякався і втік.

Після цього жінка видалила групу і повідомила про це на своїй сторінці у Facebook.

У “Голосі” відзначили, що активна діяльність Кравчук розпочалася у 2018 році, коли лікарі відмовилися лікувати її дитину.

Жінка створила групу у вайбер, де пацієнти надсилали фото чеків, списки ліків та медичних засобів, розповідали про факти вимагання коштів. Також Кравчук писала про свавілля у лікарні у Facebook.

У “Голосі” заявили, що зловмисники, причетні до нападу, повинні відповідати перед законом.
Нардеп від “Голосу” Соломія Бобровська з цього приводу звернеться до прокуратури та інших правоохоронних органів.

Джерело: Українська правда