23°

ITV

Головну ялинку Дубна, яку привезли з кладовища, перед встановленням не освячували (відео)

Головну ялинку Дубна, яку привезли з кладовища,  перед встановленням не освячували (ВІДЕО)

Ось це відео зафільмували жителі міста Дубно. Комунальники зрізають ялинку яка росте серед памятників. А згодом – встановлюють її на головній площі міста. Цією новиною деякі містяни – приголомшені.

Це не дуже весело з кладовища. Що ялинок мало он, он навколо стільки ялинок. Корочє це некрасіво.

Це негативно, ну куди. Сюди діти не прийдуть. Я боюся. Я боюся, не хочу нічого казати.

Мені якось все одно звідки вона привезена. Головне, щоб гроші не пішли в карман комусь. Щоб вклали в щось. Якщо зекономиливже гроші. Ну побачим що буде.

Міський голова Василь Антонюк у забобони не вірить. Каже, дерево ошатне у висоту 25 метрів. Ялинку й так мали зрізати, а при нагоді вирішили зекономити кошти.

Якщо за одну ялинку ми завжди платимо 15-20 тисяч, це тільки за ялинку. І за транспорт стільки само. То це більше 50 тисяч зекономлено. То ці гроші використали для того щоб прикрасити її новим форматом. Іграшок і так далі. В нас буде ялинка в цьому році дуже гарна, – каже Василь Антонюк міський голова Дубна.

А от чи освятили новорічне дерево перед монтажем – міський голова не знає.

Ну то це вже треба питати, як самих отців. Я там не буду говорити відверто що там з нею робили, – каже Василь Антонюк міський голова Дубна.

Не освячував. І до мене з таким питанням ніхто не звертався. І мене дуже здивувало, коли священник освячував ялинку, – каже Отець Олег Настоятель Свято-покровського собору.

Отця Олега попереджували, що ялинку будуть зрізати з цвинтаря. Втім не зазначили, що вона стане головним новорічним деревом райцентру.

Церква бачить гріх коли під час різдвяного посту навколо ялинки ходять гуляння, розпивання спиртних напоїв. Порушення посту, – каже Отець Олег настоятель Свято-покровського собору.

Нині ж ялинку прикрашають іграшками та ілюмінацією. А урочисте відкриття планують влаштувати на День святого Миколая.

Джерело: ITV