19°

погода у Рівному

Гройсману подарували джинси, пошиті на льонокомбінаті (ФОТО)

Урядовець відвідав рівненське підприємство «Т-Стиль» – одне з найбільших виробництв вітчизняної легкої промисловості, яке було засновано 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату.

На підприємстві працює 1150 людей. Середня зарплата швачки – 15,5 тис. грн, а закрійника – 22 тис. грн. За словами Володимира Гройсмана, така політика мотивації персоналу дає позитивний ефект, адже сприяє зростанню якості і продуктивності праці, а відтак збільшує конкурентоздатність кінцевого продукту.

“Коли подивився, який підхід до заробітної плати у керівництва підприємства, то зрозумів, що воно на правильному шляху, – зазначив Володимир Гройсман. – Власник (Олег Червонюк) зазначив мені, що намагається підіймати заробітні плати працівникам. Бо як працювати з людьми, в яких поганий настрій? А як настрій буде, якщо у людини немає грошей для задоволення середніх потреб?”

Обійшовши територію Рівненського льонокомбінату, прем’єр-міністр зупинився на розмову з працівницями швейного цеху.

Потім Володимир Гройсман вручив подяку Олегу Червонюку, а Червонюк прем’єр-міністру – джинси та футболки “Goldi”, вироблені на льонокомбінаті.

«Створення сотень тисяч нових робочих місць і формування потужного середнього класу – людей, які працюють в Україні і отримують достойну заробітну плату, – це рішення проблеми міграції і основа економічного розвитку країни», – наголосив урядовець.

Він також наголосив на важливості підтримки бізнесу, який чесно працює, виплачує заробітні плати, сплачує податки.

Працівниці швейного цеху на запитання журналістів “Рівне Вечірнє” про зарплату зазначили, що отримують виплати щодва тижні. Зарплата залежить від виробітку. За два тижні, зазначили, заробляють від трьох до десяти тисяч гривень.

Володимир Гройсман наразі поїхав на нараду до ОДА, а потім відвідає будівництво спорткомплексу на Макарова.