21°

ГО “Рада Реформ Рівного” викликає міську владу на розмову щодо парку біля ПДМ

Об’єднання громадських організацій «Рада реформ Рівного» висловлює стурбованість тим, що вкотре змушені нагадувати Рівненській міській раді про необхідність швидкого вирішення земельних питань для реалізації проектів громадського бюджету у парку біля ПДМ.

Цього разу з невідомих нам причин «залежується» проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вільної від забудови в постійне користування Державно-комунальному підприємству «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» на вул. Князя Володимира, який було оприлюднено на сайті Рівненської міської ради 28 березня 2017 року.

Відповідно до Регламенту Рівненської міської ради візування проекту рішення здійснюється в строк, що не перевищує 30 календарних днів. Не пізніше 10 календарних днів з моменту оприлюднення на веб-сайті Рівнеради проект рішення передається в постійну профільну комісію для вивчення та візування, попереднього розгляду і підготовки питання до сесії.

Таким чином, у відповідності до процедури Регламенту, цей проект мав потрапити до порядку денного сесії, що відбулася 16 травня 2017 року. Але цього не відбулося, тому викликає обґрунтовані сумніви щодо намірів міської ради та її апарату успішно виконати громадські проекти, якими передбачено відновлення парку.

Зустріч відбудеться 19 травня у інформаційно-освітньому просторі InfoHub (вул. Словацького, 3а). Початок о 10.00.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp