Хомко пояснив, чому "Авангард" дорожчає (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-08-2019  22:36
Хомко пояснив, чому “Авангард” дорожчає (ВІДЕО)

Нещодавно з’явилася інформація про те, що проект реконструкції “Авангарду” піддався змінам. Відповідно до коригування проекту будівництво може стати дорожчим та тривалішим. 

Журналісти UA:Rivne поцікавилася у міського голови міста Рівне Володимира Хомка, чому так сталося. Перше, що він зауважив, що конкурс на проведення реконструкції стадіону організовував його тодішній заступник Руслан Шевчук, і зрештою обраною проектною реалізацією керівництво міста було дуже незадоволене.

Окрім того, мер Рівного зауважив, що не може точно сказати, які ще зміни у вартості перебудови можуть відбутися. 

Стадіон не може коштувати мільярд. Але 10-15 мільйонів – запросто. Якщо долар буде рости, то точно ціна виросте, – розповідає очільник міста.

Також п. Хомко зазначає, що коштів на цей рік іще достатньо. Але він, звичайно, розраховує в майбутньому на допомогу держави. Попередній Уряд гарантував допомогу, та передбачити, як складеться ситуація після формування нового Уряду, поки що неможливо – прийдуть нові люди, потрібно буде домовлятися. Зокрема, й просити нових депутатів від Рівного лобіювати це питання в Раді. 

Більше – у сюжеті UA:Rivne

"Авангард" дорожчає: пояснення Хомка

Ми зустрілися з Володимиром Хомком, та розпитали його щодо коригування проекту реконструкції стадіону "Авангард", а також можливого здорожчання та збільшення термінів будівництва. Що відповів міський голова, дивіться у нашому інтерв'ю

Опубліковано UA: Рівне Вівторок, 13 серпня 2019 р.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
7м/с