21°

погода у Рівному

Городище повернуло собі приміщення вартістю 420 тис грн

Сільська рада незаконно передала в оренду декілька приміщень – без реєстрації та договорів.

Органи прокуратури Рівненської області проводять цілеспрямовану і систематичну роботу представницького характеру щодо повернення у комунальну власність незаконно переданих в оренду приміщень.

Зокрема, прокурори з’ясували, що низка приміщень культурно-дозвіллєвого комплексу в с. Городище Березнівського району була передана сільською радою в користування двом суб’єктам господарювання у порушення вимог низки статей Цивільного кодексу України, а саме – без здійснення державної реєстрації та нотаріального посвідчення укладених сторонами договорів  оренди нерухомого майна.

З вимогою про повернення державі в особі Городищенської сільської ради Березнівського району вказаних приміщень, загальна вартість яких становить майже 420 тис грн, Сарненською місцевою прокуратурою пред’явлено до господарського суду Рівненської області 2 позовні заяви.

Реагування органів прокуратури на порушення законодавства спонукало суб’єктів господарювання під час судового розгляду справ добровільно повернути з незаконного володіння у комунальну власність безпідставно займані приміщення. У зв’язку з цим,  господарським судом Рівненської області 20.03.2019 закрито провадження у справах.

Таким чином, завдяки реагуванню органів прокуратури Рівненщини захищено інтереси територіальної громади у сфері використання комунального майна та повернуто у її власність приміщення вартістю майже 420 тис гривень.

Прес-служба прокуратури Рівненської області