Грип ходить Рівненщиною | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
12-01-2019  14:35
Грип ходить Рівненщиною

На сьогоднішній день складається доволі складна ситуація з цим захворюванням.

Як повідомила фахівець з громадського здоров’я Людмила Країнська з початку жовтня захворіло понад 7 тисяч жителів Рівного та області, з яких 62% діти. 

Найбільша кількість людей, що заразились, у Костопільському районі  –  711 осіб, серед них 440 дітей захворіло на грип типуА (H3N2). У районі відбулося засідання комісії щодо стану захворюваності населення на грип, під час якого вирішили продовжити карантин до 18 січня 2019 року. Це вже вдруге тут продовжують карантин. Тому що кількість хворих  не зменшується і під час зимових канікул оголосили епідеміологічний стан.

Також карантин продовжили у Дубно. Як повідомив начальник управління освіти Дубенської міської ради Вадим Нетреба: «Зимові канікули продовжили у всіх школах. Причина в тому, що висока захворюваність, в тому числі й на кір, у деяких навчальних закладах. У Міністерстві освіти пропонували продовжити канікули до 20 січня включно. Канікули розпочалися 28 чи 29 грудня, мали б тривати до 13 січня».

Слід пам’ятати, що найбільш дієвим способом профілактики грипу є вакцинація. Протягом жовтня-грудня 2018 року – 2 392 мешканці Рівненщини отримали щеплення проти грипу, з них – 361 дитина.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-20C°
3м/с