25°

Хто затягує справу зґвалтованих дівчат у Рівному?

Сьогодні, 30 березня, у рівненському міському суді, відбулося чергове слухання справи зґвалтованих на Гідропарку дівчат. Від самого ранку під стіни будівлі прийшли небайдужі, аби підтримати рівнянок. А ось засідання тривало 10 хвилин. Про це журналістам Радіо ТРЕК повідомила жертва підозрюваного Ольга Самкевич.

Я навіть не знаю, як реагувати, справу нахабно відтягують, – розповідає рівнянка.

На своїй сторінці у фейсбуці дівчина написала, що на сьогоднішнє засідання не впустили представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області.

Вони пояснили це тим, що засідання закрите, і він не має права бути тут присутнім.

До початку засідання клопотання, що були подані в електронному вигляді, до справи долучити не встигли.

Нагадаю, що всі адвокати по справі, як і більша частина потерпілих, бути присутніми на засіданні не змогли через короткі терміни попередження про це засідання.

За кілька хвилин суддя повідомила про самовідвід.

Причину не назвали. Тепер виходить, що у квітні йому мають переобирати міру запобіжного заходу, а в нас навіть судді немає.

Сам підозрюваний традиційно приїхав до суду з дружиною за кермом авто, на якому залишились сліди від яєць, якими його закидали в день попереднього засідання.

Поки справу затягують, підозрюваний у нападах та зґвалтуванні продовжує спокійно ходити вулицями міста. Попри кричущу несправедливість та відтягування процесу, дівчата не втрачають віру та переконані, що доб’ються свого.

Джерело: Радіо Трек