Ярослав Калька більше не "свободівець" через співпрацю з Гранітним, якого звинувачують у сепаратизмі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-05-2017  16:13
Ярослав Калька більше не “свободівець” через співпрацю з Гранітним, якого звинувачують у сепаратизмі

Заява Рівненської обласної організації ВО “Свобода” щодо виходу з партії Ярослава Кальки

19 травня 2017 року ряд рівненських ЗМІ поширили інформацію стосовно захисту адвокатом Ярославом Калькою особи підозрюваної у посяганні на територіальну цілісність.

Рівненська обласна організація ВО «Свобода» засуджує проведення замовних акцій протесту режисованих у Кремлі та вчинення дій проти державного ладу й територіальної цілісності України. Тому вважаємо недопустимою ситуацію за якої свободівець захищатиме у суді інтереси осіб підозрюваних у вчиненні таких дій.

Повідомляємо, що на вимогу обласного комітету партії, 20 травня Ярослав Калька припинив своє членство у ВО “Свобода”. Просимо представників засобів масової інформації надалі не асоціювати професійну, адвокатську та будь-яку іншу діяльність пана Кальки з нашою політичною силою.

Окрім того доводимо до відома громадськості, що Ярослав Калька зобов’язався скласти мандат депутата Гощанської районної ради, наданий йому довірою виборців до ВО «Свобода».

Мета:


Читайте також:-1C°
7м/с