Ярослава Петрушина (Гранітного) триматимуть в СІЗО 2 місяці | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-05-2017  9:04
Ярослава Петрушина (Гранітного) триматимуть в СІЗО 2 місяці

Учора Ярославу Петрушину (Гранітному) було оголошено про підозру у вчиненні посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України).

Слідство з’ясувало, що він на замовлення жителя Російської Федерації організував та провів 03.05.2017 несанкціонований мітинг в м.Рівне. Залучивши студентів та обіцяючи їм фінансову винагороду, закликав вчинити дії, спрямовані на зміну меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Як наслідок подію того ж дня було використано та висвітлено низкою російських ЗМІ з метою формування у громадян негативного ставлення до України та дискредитації її державних та правоохоронних структур (приміром під заголовками «В Ровно начался янтарный майдан», «За янтарную народную республику» та інші). В учасників «фейкової» акції вилучено плакати з провокаційними написами та газові балончики.

Тому вчора пізно увечері  Рівненський міський суд застосував до підозрюваного запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави на 60 діб. 

Ярослав Гранітний на Рівненщині очолює ГО УНСО. Відомо, що напередодні суду у його помешканні провели обшуки і знайшли бойову зброю.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:2C°
3м/с