Євген Донцов іде з посади генерального директора ФК "Верес" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
20-09-2018  14:16
Євген Донцов іде з посади генерального директора ФК “Верес”

Про це стало відомо на прес-конференції клубу, яка розпочалась о 14-00. Євген Донцов пішов із посади генерального директора клубу. Його обов’язки буде виконувати  Орест Баль.

“Моє рішення продиктоване тим, що нажаль у добі лише 24 години, а тиждень має всього сім днів. Як футбольний менеджер, я вів відразу три масштабні проекти: керував «Вересом», футбольною академією «Стандарт» та Федерацією міні-футболу України. Кожен з проектів вийшов на новий рівень. Футбольна академія розширилась і сьогодні ми працюємо над створенням своєї повноцінної тренувальної бази. Яка б дозволила готувати футболістів на новому, сучасному рівні. А федерація міні-футболу провела місяць тому Чемпіонат Європи у Києві. Саме над цими двома проектами я збираюсь сконцентрувати свою роботу.
В той же час, я залишаюсь душею з «Вересом» і обіцяю, що буду підтримувати зв’язок та допомагати нашій червоно-чорній команді. А як член клубу назавжди залишаюсь частиною нашої червоно-чорної родини. Бо ми маємо бути сильними і ми маємо бути разом,” – сказав Євген Донцов.

Також новим головним тренером футболістів стане Олег Шандрук.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
3м/с