19°

погода у Рівному

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне відзначає першу річницю роботи!

Сьогодні, 19 грудня, у день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая у католиків та православних ми відзначаємо річницю діяльності ресурсу “ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне”. Рівно рік тому ми вперше почали публікувати рівненські новини на офіційному сайті.

Ми дуже вдячні усім нашим постійним читачам за те, що ви на одній хвилі з нами – в Рівному ви чи живете в іншому місті. В потоках інформації ми щиро хотіли знайти для вас найголовніше і подати, аби зекономити ваш час. Адже дуже часто ми витрачаємо години на листання стрічки ФБ, Ukr.net, десятків груп і сайтів, аби дізнатись, що нині відбувається у інформаційному просторі. Уся наша команда, як і ви, втомились від потоку інформації, яку повторює кожен сайт. Тому ми щодня вибираємо для вас саме головне і найцікавіше. А де ви це читаєте – у Viber, Facebook чи на нашому сайті – це лише Ваш вибір.

Ми безмежно щасливі бути найбільшою спільнотою у рівненському Фейсбуці. Ми безмежно раді тому потоку людей, які щодня до нас приєднуються і розуміють, що ми не просто “якийсь черговий сайт”, а ресурс з підбіркою унікальної інформації.

Ми вдячні усім сайтам за порозуміння і співпрацю і завжди для вас відкриті. Ми дякуємо нашим рекламодавцям за те, що обираєте нас.

А тепер найголовніше – ми розвиваємось і не зупиняємось. Тому ви вже могли помітити, що на нашому сайті з’явився “МУЗИЧНИЙ ПОТІК”. Це українська та закордонна музика, яка щодня оновлюється та новини в режимі реального часу.  Тому радимо Вам не лише нас читати, а й слухати! Бо ми готуємо для вас багато цікавого. Будьте з нами. Ми вас любимо!!! ВАШ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне.