14°

погода у Рівному

Ініціатива рівнян – дитячий майданчик у парку “Хімік”

На сайті петицій Рівнеради зареєстрували електронну петицію з проханням становити дитячий майданчик у парку “Хімік”, що на мікрорайоні Ювілейний.

Мова йде про додатковий дитячий майданчик для дітей дошкільного віку, адже для дітей шкільного віку чудовим місцем дозвілля є мотузковий парк “МАУГЛІ” та відкритий минулого року майданчик з тренажерами.

Ось як автор петиції пояснює необхідність втілення такого проекту:

Кількість батьків, які гуляють з дітками на свіжому повітрі збільшується, а місць де фізично дітки могли активно гратись – просто не вистачає.
На весь парк Хімік налічується 3 пісочниці (пісок у які вже можна було завести),2 гойдалки. Вдумайтесь, діти з мамами стоять у черзі, щоб покататись на гойдалці. Це нормально??? А дерев’яні будиночки з гірками,що розташовані блище до вул.Князя Острозького взагалі несуть загрозу для здоров’я дітей. Полотно гірки відійшло по зварці,а дно будиночка диряве, і дитина може легко підвернути ногу).
В парку достатньо вільного місця, тому просимо Вас посприяти у створенні такого дитячого майданчику, обладнаного сучасним гральним комплексом(гойдалки, гірки, каруселі, ігрові лабіринти, пісочниці та інше) для активного відпочинку і фізичного розвитку дітей дошкільного віку. 
Просимо облаштувати таку зону смітниками, лавками, та по можливості освітленням та наявністю дерев для затінку. 
Створення нового гарно облаштованого дитячяго майданчика – це не примха, а необхідність, адже саме тут дитина вчиться взаємодіяти з іншими, спілкується, це те, що необхідно їй в період активного фізичного та особистісного розвитку.