15°

ІЦ «Майдан Моніторинг» поширює в соцмережах квітку-антифейка

Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» разом з учасниками проєкту «Групи самодопомоги для подолання інфодемії» створили квітку-антифейка, яка допомагає дотримуватися інформаційної гігієни.

«Квітка-антифейка: передай далі. Знову лякають новини? Тривожать повідомлення від рідних та друзів? Школа Інформаційної Безпеки дарує вам цю чудову квітку! Будьте інформаційно здорові! Передай далі квітку-антифейку, допоможи іншим відновити рівновагу», – говориться на офіційному сайті ІЦ «Майдан Моніторинг».

Групи інформаційної самодопомоги впроваджуються ІЦ «Майдан Моніторинг» з жовтня 2020 року. Вони вже почали працювати у локальних спільнотах . Мета груп – допомогти в подоланні агресивних наслідків російської пропаганди і сприяння зниженню тривожності, агресивності та невпевненості. Організатори груп пройшли навчання в Школі інформаційної самодопомоги.

Проєкт «Групи самодопомоги для подолання інфодемії» відбувається за підтримки Європейського Союзу в співпраці з Black Sea Trust for Regional Cooperation.