23°

Із села – на подіум: модель з Рівненщини підкорює всесвітні конкурси краси

У свої 23 роки дубенчанка Ольга Іващук – успішна модель, яка підкорює європейські конкурси краси.

Дівчина, яка народилася у селі Гірники на Рівненщині, навіть не підозрювала, що одного дня братиме участь у конкурсі «Міс Всесвіт Мальта». Нам вдалося поспілкуватися з моделлю, запитати про її шлях до успіху та чи важко було дівчині з невеличкого села досягти таких кар’єрних результатів.

– Ольго, розкажіть, як у Вашому житті з’явився моделінг? Зі скількох років почали працювати у цій галузі?

– Я завжди любила бути на сцені, привертати увагу публіки, співати, займатися акторською діяльністю. Але я хотіла чогось більшого, наприклад, бути моделлю. Я народилася у селі, де ніхто не вірив у мене. Звичайно, говорили, що це неможливо, що «без грошей нікуди не пройду». У 18 років я вперше поїхала працювати у Китай. Там отримала перший досвід, гірке розуміння реальності і розчарування. Але я старалася, ходила на кастинги, брала участь у показах та фотосесіях. Тоді роботи було мало, було важко, але я намагалася себе проявити.

– Опісля розчарувань та невдач, де знаходили сили не опускати руки? Що змусило рухатися далі?

– Далі я повернулася в Україну та ще деякий час працювала у певних українських проєктах, але невдовзі припинила свою модельну роботу.  Це було складно, багато критики та постійний стрес. Я зосередилася на музиці і поїхала на Мальту. А потім – зайва вага та цілковита зневіра у власні сили. Якось я отримала перший квиток на конкурс краси «Міс Всесвіт Мальта 2018». Конкурс надихнув мене, тож я розпочала все спочатку: тренажерний зал, дієта та нові кастинги.

– Розкажіть, як вдалося потрапити у топ 10 фіналісток конкурсу «Міс Всесвіт Мальта»? Чи не завадила пандемія коронавірусу отримати такий результат?

– Рік тому організатори конкурсу «Міс Всесвіт Мальта» побачили мою модельну роботу  та запропонували взяти участь. Звичайно, я погодилася. Через пандемію коронавірусу конкурс припинили майже на чотири місяці. Відновили роботу тільки на початку липня, тож ми мали щільний графік: церемонія вручення стрічки, відеозйомки, фотосесії, репетиції, оцінювання вміння говорити та висловлювати думку, прешоу, а далі –  фінал. Із 26-ти учасниць були всього чотири іноземки: з України, Іспанії, Марокко та Італії. Журі оцінили мої старання, тому я потрапила у топ 10 фіналісток «Міс Всесвіт Мальта 2020».

– Ви вперше берете участь у конкурсах краси?

– Це мій другий конкурс краси. Минулоріч я брала участь у «Miss Europe Continental», який відбувся в Італії.

– Чи справді потрібно мати ріст 178 см, аби працювати моделлю?

– Мій ріст – 172, його не вважають низьким для моделі, але, все ж , – у кожного є шанс.

–  Вам пропонували співпрацю з відомими брендами?

– Я співпрацюю з ювелірним брендом «DayzyQ Design», чеським брендом взуття «Bata», маю й інші проєкти. Знялася у кліпі мальтійського репера, італійського піаніста Leonardo, а ще для бренду «Fly the Fly». Також фотографувалася для місцевого дизайнера Luke Azzopardi і Herman Vasalo.

– Чи повинна модель слідкувати за дієтою, чи можна вживати солодощі?

– Я слідкую за дієтою, але дозволяю собі шоколад, бо це –  моя улюблена нагорода за важкі старання.

– Що можете порадити для тих дівчат, які мріють стати успішними моделями?

– Вірте в себе, працюйте над собою, не зупиняйтеся, створюйте зв’язки, ловіть кожну можливість, не слухайте песимістів. Так, це не просто, але ваш характер та амбіції вам допоможуть.