10°

Керівництво поліції Рівненщини перебуває з робочим візитом на Луганщині

Керівництво поліції Рівненщини та команда поліцейських відбули на Луганщину. Крім надання допомоги своїм колегам, які несуть службу в зоні проведення АТО, правоохоронці візьмуть участь у відкритому чемпіонаті з рукопашного бою.

Начальник обласного управління поліції Валерій Самчук та його заступник Людвіг Файт сьогодні, 15 грудня, провели робочу зустріч із керівництвом ГУНП Луганщини та ознайомилися із умовами навчання у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, який нині базується у Сєвєродонецьку.

Крім того, рівненські поліцейські відвідали вихованців Сєвєродонецької школи-інтернату, яким привезли подарунки від Святого Миколая.

Також керівництво поліції Рівненщини зустрілися і з колегами-бійцями, які несуть службу на лінії зіткнення, передали їм продукти харчування та інші необхідні речі. Валерій Самчук особисто проінспектував умови несення служби в зоні АТО підлеглими та запевнив їх у всебічній підтримці та допомозі, у разі необхідності.

А вже завтра, 16 грудня, в Палаці спорту в Рубіжному команда рівненських поліцейських братиме участь у відкритому чемпіонаті Головного управління Національної поліції в Луганській області з рукопашного бою. Змагання будуть проводитися за олімпійською системою. Рівненщину представлятимуть шестеро поліцейських із числа спецпризначенців і патрульних.

 Інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp