Київська фірма перемогла у тендері на ремонт рівненського суду | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-12-2019  14:28
Київська фірма перемогла у тендері на ремонт рівненського суду
Джерело: Рівне 1

Під час тендеру була серйозна конкуренція на реконструкцію окружного адміністративного суду за адресою м. Рівне вул 16 Липня 87.

На тендер направили свої пропозиції 7 фірм. Серед пропозицій скандально відома компанія “Барбакан”, АБ “Янкор”. Втім, завдяки потужній конкуренції стартову вартість вдалось знизити  з 44,8 млн.грн. до 34,8 млн.грн. Потенційна економія складе 10 млн., або понад 22%, – повідомляє “За чесний тендер”.

ТОВ “АРІКОНС ГРУП”, запропонувавши 34,799 млн.грн, обійшло по ціні 6 інших конкурентів і нині претендує на підписання чималого контракту Рівненськии окружним адміністративним судом.

Щоправда, Замовник (суд) ще має перевірити пропозицію фірми на відповідність вимогам тендерної документації. На це може піти до 20 днів.

ТОВ “АРІКОНС ГРУП”, зареєстрована в червні 2017 року у Києві, має статутний капітал у 20 тис.грн, а 100% частки належить Гнатчук Юлії Віталіївній.

Тендерів на їх рахунку мало, на Рівненщині раніше в публічних закупівлях участі не брали.

Реконструкція передбачає влаштування стін та перегородок, заміну вікон та дверей, опорядження усіх поверхів, підлоги, заміна даху та підлоги. Внутрішні роботи, сигналізацію та багато іншого.

Нагадаємо, 1 чергу ремонту даного приміщення виконувала відома на теренах області компанія “Фіалка”, що обійшла у тендері “Стиль Декор” та ще 3 будівельні компанії.

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с