Клуб «Активної Громади» запрошує рівнян на тренінг | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-06-2019  15:15
Клуб «Активної Громади» запрошує рівнян на тренінг

Клуб «Активної Громади» запрошує депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати й реформувати своє місто.

У вівторок, 25 червня, відбудеться засідання Клубу «Активної Громади» у форматі тренінгу

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ» за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4. Початок о 16:00.

Обговорюватиметься тема «Парламентські вибори 2019. Читання програм політичних партій». Під час засідання в інтерактивній формі будуть читатися програми політичних партій, які будуть брати участь у виборах до Верховної Ради України. Інформація буде корисною, аби зрозуміти, які цілі ставить перед собою політична партія, наскільки вони відповідають інтересам громадян України та чи демонструє політична партія чіткі механізми їх потенційного досягнення. 

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження. Вони прагнуть побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. 

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.
Клуби діють у межах проєкту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проєкт впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
3м/с