6°

Коментарі керівництва НК “Верес” щодо поразки у матчі з “Шахтарем” та виходом з Кубку України

Зазнавши найбільшої у сезоні поразки, рівненський “Верес” припинив похід за Кубком України. У Харкові рівняни напіврезервним складом поступилися “Шахтарю” з рахунком  – 4:0. “Верес” припиняє похід за Кубком України і готується до суботньої гри проти “Шахтаря” у чемпіонаті УПЛ.

Головний тренер “Вереса” Юрій Вірт прокоментував кубковий матч своєї команди проти “Шахтаря” та поділився сподіваннями від суботньої гри проти “гірників” у чемпіонаті:

– Розчарування нема. Ми розуміли, що зіграти дві гри проти “Шахтаря” за такий короткий проміжок часу – важко. В нас мало футболістів. До того ж, захворів Ростислав Волошинович. Вирішили зробити ротацію. Дали відпочити деяким футболістам. Вийшли ті, хто це право заслужив у матчах на попередніх етапах Кубка. Радий, що дебютували на такому рівні Скотаренко, Капаррос, Палагнюк.

Ми розуміли силу суперника. Чекали ротації і від “Шахтаря”. Тому було дуже важко. Результат негативний, але тепер ми готуємося до суботи. Розминку завершено, чекаємо на гру в суботу.

Євген ДОНЦОВ, генеральний директор Громадської спілки “РФК “Верес-Рівне”:

“3 роки назад, на думку деяких, в нас була пустеля Гобі. А на цьому тижні ми двічі граємо з лідером українського футболу. Після сьогоднішньої гри чути багато критику стосовно тренерського вибору складу команди. Хочеться нагадати, що часто для досягнення успіху нам потрібна мудрість. І мудрість – це часто не вибір між злом та добром. Дуже часто – це здатність вибирати між більшим і меншим злом. Тренерський склад постав перед тяжким вибором. І це не той випадок де Все, або нічого. Думка про те, що треба ставити на кубок хибна, не в нашому сьогоднішньому стані (з короткою лавою запасних, травмованими, та на картках) можна битись на два – три фронти. І тренерський склад опинився в ситуації, де і потрібна така мудрість. Часом полководці, для виграшу у війні, жертвують битвами (а це жертви) і досягають успіху для своєї країни, війська. Стратегічно важливо для клубу опинитись у першій шістці, і тут важливо правильно розподілити сили. І навіть не на гру з Шахтою 2го грудня, а більше на гру з Карпатами. Критикам же тренерів раджу згадати казку Пушкіна про золоту рибку. Дуже важливо вміти вчасно зупинитись в своїх бажаннях та “хотєлках”, і цінити те, що маємо. Ще буде час, коли клуб буде мати можливість та зобов’язання виступати добре у всіх змаганнях. Але це не на часі. І як написано в одній розумній книзі – то є велике надбання бути побожним та задоволеним. І якщо з першим у наших людей, на перший погляд все добре, то з іншим, ще великі проблеми ). Тож хочеться побажати всім фанам нашого клубу, мати мудрість, розуміти і розраховувати свої сили, та бути задоволеним, коли на те дійсно є причини.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp