Коментарі тренерів "Вереса" і "Шахтаря" після гри | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-08-2017  9:24
Коментарі тренерів “Вереса” і “Шахтаря” після гри

 Післяматчевий коментар головного тренера «Шахтаря» Паулу Фонсеки:

          Хотів би присвятити цю перемогу вболівальникам Донецька, де сьогодні день міста, а також шахтарям, оскільки сьогодні ще й День Шахтаря. Щодо гри, то ми її почали програючи, пропустивши в моменті, де ніхто не очікував. У першому таймі ми створювали моменти, але не могли забити. Втім, команда показала характер, борючись до кінця. Тому, вважаю, перемогу повністю заслуженою. Ми зустрічалися з дуже сильним суперником, що добре захищається та переходить у контратаки. Але «Шахтар» був краще.

Попри негативний результат, головний тренер «Вереса» Юрій Вірт грою проти «Шахтаря» залишився задоволений:

–          Хочу подякувати вболівальникам, які нас палко підтримували на стадіоні. Я задоволений сьогоднішньою грою, самовіддачею. Сьогодні було як бажання, так і дисципліна. Прикро пропускати після рикошету та на останніх хвилинах. Напевно, що молодому футболісту Геннадію Пасічу треба було просто вибити в аут, а він вибив в центр. Такі команди як «Шахтар», подібні помилки не прощають.

–          Чому Ви не зробили усі заміни?

–          Щоб робити заміну, треба мати в запасі рівноцінних гравців. Я не бачив, щоб хтось з тих, хто знаходився на лавці, міг підсилити гру. Ми планували ще вихід Морозенка, але, на жаль, трапилася ця помилка. Ніхто від цього не застрахований. Зараз можна багато що говорити, що, наприклад, замість Пасіча треба було випускати когось іншого, але зараз усі розумні. І Степанюк, і Сергійчук, і Кобін мали ще сили, їх замінювати не було сенсу. Хотів наприкінці зробити заміну, щоб дотримати результат, але не склалося.

–          Чи не шкодуєте, що відпустили у студентську збірну Антона Котляра?

–          Я задоволений грою Кобіна. Крім того на цю позицію ще є Євген Пасіч. Знов-таки зараз можна говорити що завгодно.

 

Інформаційна служба НК «Верес»

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
8м/с