21°

Суспільне

Комісія у Рівному дозволила забіг на Покрову та свято вулиць

У Рівному комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій погодила проведення заходу бігу та свято двох вулиць у районі пивзаводу. Про це повідомила пресслужба Рівнеради, оприлюднивши протоколи засідання 6-го жовтня.

Члени комісії ТЕБ і НС одноголосно погодили проведення забігу на Покрову. З цим звертався президент “Рівненського клубу бігу”. Захід планують 14-го жовтня з 9:30 до 12-ї години на вулицях Костромській, Льонокомбінатівській, Литовській, проспекті генерала Безручка зі стартом та фінішом в районі входу на алею Пагорба Слави.

В рамках заходу будуть забіги на дистанціях 2,1 км, 10,55 км, 21,1 км. Загалом участь планує взяти 210 учасників, по 70 у кожній із трьох дистанцій. Цей забіг дозволили з дотриманням протиепідемічних заходів.

Крім того, погодила комісія також проведення 14-го жовтня традиційного свята вулиць Коперніка та Петра Могили. Звертався із цим клопотанням ТОВ “Рівень ЛТД”. Проведення планується з 12-ї до 15-ї години у сквері Українських добровольців.

Комісія дозволила провести свято також із дотриманням протиепідемічних заходів.

Третім рішенням, яке розглянула комісія ТЕБ і НС при Рівнераді, була компенсація пільг за перевезення пасажирів на 42-му маршруті “ЗОШ№19 – автовокзал”. Члени цього органу погодили таку компенсацію.

Джерело: Суспільне