8°

0362

Комунальники влаштували для рівнян снігову гірку в центрі міста

Сьогодні на Майдані Незалежності рівняни ліпили снігові скульптури. Погода виявилася не настільки теплою, як очікували, тож на організований захід прийшло небагато людей. Проте, як стверджують організатори, весело було усім.

Про це повідомляє 0362.ua.

Рівнянин Руслан ліпив композицію з трьох сніговиків разом з донечкою. Усі сніжні дні, за словами батька, вони провели активно – каталися на санчатах. Тож і сюди прийшли із задоволенням.

– Ліпимо сніговиків – трьох, по зросту: більший і менші, от-так. Обкладемо їх якимось уявним камінням. Сніг, на жаль, не ліпиться сьогодні, виходимо з того, що є, – брили беремо, оскільки зліпити його нереально. Якби сніг ліпився, відповідно, можна було б щось більше зробити і рукою стесувати, красу наводити. А так, що маємо – те маємо, – говорить батько, демонструючи власноруч створені снігові фігури.

Рівнянка Світлана прийшла зліпити сніговика з маленьким сином.

– Ми ліпимо двох сніговичків. Оскільки дитині цікаво провести так час, то ми згодилися на таку пропозицію. Закликаю більшість батьків також приймати участь у цьому. В інтернеті я побачила, що в місті буде такий захід. Тому вирішила цікаво провести час з дитиною, – коментує мама Світлана.

Цікаву розвагу для жителів міста організувало КАТП-1728. Сніг на це дійство збирали з декількох вулиць і привезли його машинами на Майдан Незалежності.

Начальник комунального підприємства Ростислав Кралюк зізнається, важко було вгадати з погодою. Проте дуже хотіли встигнути, доки сніг не розтанув, організувати веселу забаву діткам та їхнім батькам.

– Вирішили якось трошки урізноманітнити. Комунальні служби – вони, зазвичай, такі – пасивні, ніякої ініціативи. Возять сміття, асфальтують дороги – і ніякого креативу. Тому ми вирішили спробувати. Видно, що початок не дуже, але ми, думаю, щось навчилися, можна ж щось зробити, їй-богу. Це ж не потребує ніяких затрат, – стверджує Ростислав Кралюк.

Учасникам комунальники підготували подарунки: дітям – цукерки, батькам – шампанське.

Комунальники влаштували для рівнян снігову гірку в центрі міста

З снігу також спорудили для дітлахів гірку – доки одні ліпили сніговиків, інші завзято каталися.

Комунальники не збираються зупинятися на одному заході та обіцяють влаштувати продовження перфомансу, оскільки, за прогнозами синоптиків, температура надалі буде плюсова, тож і сніг буде ліпитися краще.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp