Користувачі соцмереж вважають, що чиновникам не варто з промовами приходити на 1 вересня ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-08-2017  11:54
Користувачі соцмереж вважають, що чиновникам не варто з промовами приходити на 1 вересня

Тиждень тому у соцмережах організація “Батьки SOS”  закликалі чиновників та депутатів не приходити 1 вересня на урочисті заходи до шкіл. До звернення приєднались і у Рівному. Батьки зазначають, що здебільшого такі “візити” відбуваються у ті навчальні заклади, куди вкладалися великі кошти, при тому, що туди, де існують реальні проблеми, можновладці не поспішають. Окрім того, батьки стверджують, що їх “присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам – інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті виступм занадто нудні та довгі. Якщо ви не знаєте, то “святкове вбрання” навчального закладу – кульки, прапорці, вам квіти – це все за кошти нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школи“, – йдеться у зверненні.

То ж ми запитали на нашій сторінці у ФБ, чи всі читачі згідні з цією позицією. І вона отримала підтримку…

Нагадаємо, наші опитування у ФБ не є соціологічними дослідженнями, тому представляють думку не всіх верств населення, а лише активних користувачів соцмереж.

Мета:


Читайте також:10C°
9м/с