Костопільчанка за сприяння центру зайнятості удвох із мамою відкрила сімейний бізнес | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-03-2020  13:53
Костопільчанка за сприяння центру зайнятості удвох із мамою відкрила сімейний бізнес
Джерело: Голос України

Мешканка Костополя  Ірина Вітковська (на знімку) у 2014 році здобула вищу юридичну освіту в Київському університеті права та деякий час працювала за набутим фахом. Після звільнення з роботи влітку минулого року пані Ірина звернулася до Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Вакансій за професією не було, і тому після певних вагань вона вирішила змінити сферу діяльності та стати перукарем за прикладом своєї мами. 

Професійне навчання за професією перукар-модельєр проходила в Рівненському центрі профтехосвіти Державної служби зайнятості, розповідає Ірина,за що вдячна фахівцям філії та викладачам, які сприяли мені в отриманні цієї нової для мене професії.

Після закінчення навчання Ірина Вітковська зареєструвалася приватним підприємцем, та вдвох із мамою відкрили сімейну перукарню «Каскад».

Я люблю свою нову справу, а це дуже важливо – роботи те, що подобається. Вірю, що бізнес розвиватиметься та приноситиме не лише матеріальне, але й моральне задоволення, – говорить пані Ірина.

Богдан ОРЛОВ,

фахівець Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Фото надане автором.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
5м/с