20°

погода у Рівному

Крадіжки тракторів на Рівненщині розслідуються уже 10 років

На Рівненщині вже майже 10 років розслідують крадіжку трактора. Міліція, а тепер уже поліція навіть вийшли на слід злочинців. Але справу до суду так і не передали, а ті, хто мав захищати селян, брали з них хабарі. Потерпілі не витримали й пішли до журналістів, повідомляє 24tv.ua.

Фермер Юрій Царук у 2010 р. за 146 тис. купив трактор. Але виїхати трактором у поле не встиг, бо машину вкрали з гаража. Юрій звернувся до правоохоронних органів. По гарячих слідах вони йшли 25 кілометрів.

Фермер вважає, що правоохоронці дуже швидко знайшли трактор, він перебував у місті Березне. Однак правоохоронці так і не повернули його господарю. Проблема у тому, що Юрій купив трактор у фірми «Техноторг», але без документів, директор обіцяв за тиждень їх привезти. Там же придбали трактори й інші фермери, яких також обікрали.

«У мене вкрали трактор у 2010 р., через рік і три місяці крадуть у селі Дубровиця. Село Сілець, аналогічна така крадіжка ті самі злочинці», — розповів фермер.

Справи про крадіжки тракторів об’єднали в одну.

Згодом шукати злодіїв взялися і правоохоронці з обласного управління. Вони їх навіть знайшли, але відпустили. Місцеві ж крадіїв знають навіть без поліції. Ошукані чоловіки намагалися поговорити з ймовірними крадіями, але у відповідь почули лише лайку та погрози.

Наразі справу намагається довести до кінця місцевий відділ поліції.

Заступник начальника Дубенського відділу поліції Володимир Чиж наголосив, що на розслідування впливало відсутність доказів. 

Наразі справа про крадіжку тракторів знову в активній стадії. Поліцейські вкотре вивчають матеріали справи. Фермери ж сподіваються, що знайти та покарати винних вдасться лише завдяки публічному розголосу.