5°

Криза в США: прихильники Трампа взяли штурмом Капітолій

Учасники мітингу на підтримку Дональда Трампа прорвали кордон поліції і увірвалися у будівлю Капітолію у Вашингтоні, де у середу Конгрес має оголосити результати виборів президента, перемогу на яких отримав Джо Байден.

Зараз протестувальники блукають з прапорами залами Капітолію.

Частина з них вже увійшла в залу Сенату.

За даними NBC News, у штурмі беруть участь сотні мітингувальників. Сенату довелося евакуюватися. Віцепрезидента Майка Пенса теж евакуювали у безпечне місце. Церемонію проголошення нового президента довелося перервати.

За словами деяких чиновників, у будівлі лунали постріли. Є поранені.

Є інформація, що невідомі погрожують направити літак у будівлю Капітолія у Вашингтоні. Видання CBS News пише, що в розпорядженні редакції опинився аудіозапис погрози, який надійшов декільком авіадиспетчерам. На ньому погрожують направити літак у Капітолій, щоб помститися за іранського генерала Касема Сулеймані, який був убитий у січні минулого року за наказом чинного президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, у середу в Вашингтоні проходив мітинг прихильників Трампа. На ньому останній заявив, що ані він, ані його команда «ніколи не здадуться, ніколи не поступляться».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp